خط خطی!

در این سرای بی کسی، کسی به در نمی زند...

نمی دونم چه جوریاس که آدم اغلب وبلاگشو اونجوری که خودش دلش می خواد می سازه، در صورتی که خودش نیست که میخواد بخونش! یعنی ور میداره قالب و تزئینات و آهنگ و کوفت و زهرمار و از همه بدترزبان نوشته هاشو اونیو میذاره که خودش می پسنده، حالا اغلب مهم هم نیس بقیه که در اصل اونان که می خونن و می بینن وبو خوششون بیاد یا نه، احیاناً تو دلمون هم می گیم "به درک، هر کی خوشش نیومد دیگه نمیاد"!حالا البته خیلیام اینجوری نیستن و حق رو به مشتری میدن و کلاً "آنچه شما خواسته اید" هستن؛ بگذریم ازونا.

فکر کردم شاید قضیه اینجوریه که اکثرمون وبمونو مث خونه و اتاق شخصیمون می دونیم و دوس داریم اون جوری که دلمون میخواد دیزاینش کنیم، یا اینکه دوس داریم از سر و کله ی وب بباره که چه جور آدمی اداره ش می کنه، یا کلاً حال می کنیم علایق و سلایق مون رو با دیگران به اشتراک بذاریم و یا هر چی دیگه.

بنده که کلاً با سر روی وبم زیاد ور میرم. الغرض می خوام کما فی السابق هی فرت و فرت آهنگ وبو عوض کنم آهنگایی که خودم دوسشون دارم و به هر دلیلی برام جالبن بذارم، امید است مورد پسند دوستان نیز واقع گردند. اگرم خوشت نیومد گوش نکن!نیشخند والّا!!!


نویسنده : خط خطی - ساعت ٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱٩ فروردین ۱۳٩۱
نظرات ()    |   لینک ثابت    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo