حرفای نگفتنی از 10 روز پیش!!!

4شنبه، 21بهمن 1390

روزی که این همه منتظرش بودم اومد و رفت. دلم تنگ شده بود براش، دوست داشتم یه بار دیگه بازیش رو از نزدیک ببینم. شاید اون 2تا بازی ملی باعث شد یه کم از دلتنگیم کم شه، و اون 1ستی که نیم فصل اول دیدم شاید!

از همون روزی که از پیکان رفت (اول داماش و بعد هم گیتی پسند) دلم می خواست بازیشون مقابل پیکان شروع بشه تا به خودم و خیلیا ثابت کنم اگه طرفدار پیکانم به خاطر اون نیست، که می تونم به عشقم غلبه کنم و عاشق و هوادار تیمم بمونم بدون اینکه از محمد هم بدم بیاد یا به خاطر علیه ما بودنش ناراحت باشم. اون از وقتی که فهمیدم چه بد موقع س بازی، که چقدر دلشوره گرفتم که هستم و می تونم بازی رو ببینم یا نه، این از امروز که چقدر تو فکر زود رفتن و زود رسیدن بودم آخر هم هول هولی رفتم و کمتر از 1ساعت به شروع بازی رسیدم -باز خدا رو شکر که شلوغ نبود!-

با وجود این که می دونم بازی خوبش به ضرر تیم ماس ولی خوشحال شدم ازینکه مصدوم نیست و بازی می کنه. دلم اون سرویس های پرشی رو می خواست، اون اسپک های پرقدرت و سرعتی. البته به خاطر کتف آسیب دیده ش به ندرت پیش اومد. منم که یه آن جوگیر شدم و علیرغم امتیازی که تیم اونا گرفت تشویقش کردم!

ولی ای کاش بازی تو ست های 3و4 گره نمی خورد تا مجبور نشم از سر عرق تیم و احساسات هوادارانه هم که شده بخوام که سرویسش -و البته سرویس مجتبی که خودش و بازیش رو خیلی دوس دارم- به تور بچسبه یا اوت شه..... وقتی عصبانی شد از اینکه تیمش عقبه چقد دلم گرفت، از اینکه اون تعصب مثال زدنی و دوست داشتنی داره خرج یه تیم دیگه میشه.....

از این که ببینم بازیش افت کرده بیزارم، از شنیدن خبر مصدومیتش نگران میشم، از این که می شنوم به خاطر باخت از قراردادش کسر شده ناراحت میشم -قرارداد لعنتی ای که پیکان زیر بارش نرفت تا بازیکنای خوبش برن برن جایی که شاید قدرشون رو از لحاظ مالی بهتر بدونن. اون که لیاقتش بهترین هاس، ولی حیف که با اون تیم چیزی به دست نمیاره و این بیشتر منو دیوونه می کنه، این که جایی باشه که ندرخشه!-

دلم نمیخواد روزای ورزشیشو، روزای زندگیشو کم فروغ ببینم، دوست دارم همیشه تو اوج باشه، همیشه عالی، همیشه بهترین، حتی حالا که دیگه تو تیم محبوب من نیست -تیمی که شاید یکی از دلایلی که باعث شد طرفدارش بشم حضور محمد بود- چون لااقل می تونم شاهد درخشیدنش با تیم ملی باشم.

من اگه یه روزی فکر می کردم عاشق قد و قواره و چهره ش شدم، اشتباه کردم!!! من عاشق بازیشم، اون اسپکای بی دفاع، اون سرویس های بی دریافت، اون دفاع های بی نقص..... من شیفته تعصبی هستم که به تیمش داره، فرقی نمی کنه اون تیم چی باشه، رقیب ما باشه یا نباشه. من دلم همون بازیکنی رو میخواد که وقتی تیمش خوب نیست اون هم به هم ریخته س، و وقتی همه چیز بر وفق مراده عین یه تماشاچی بی خیال میگه و می خنده!!! من دلم همون یازیکن محبوب و مردمی رو میخواد که با طرفداراش نه با غرور و نه یه جورای دیگه(!) برخورد می کنه -گرچه ممکنه یه روزایی هم شگفت زده م کنه که پسر با حیا هم بعله!!!- همونی که همه اینا رو بی اینکه بدونم حس کردم، و خدا می دونه چقدر خوشحال شدم اون وقتی که فهمیدم تصوراتم اشتباه نبوده!

چقدر دلم می خواست امروز اسمت رو فریاد بزم! شاید بمونه واسه یه وقت دیگه، وقتی که حریف تیم سابقت نباشه که بتونم بی دغدغه فقط از بازی زیبات لذت ببرم!

تو لایق بهترین هایی و خودت اینو بهتر از من می دونی. پس برای nمین بار اینو به من و دیگران ثابت کن. من همیشه طرفدارت باقی خواهم موند (و نه دیگه عاشقت، مثل ایام نوجوونی!) اگه تو همیشه همون بازیکن محبوب من باشی (و من دعا می کنم که باشی)

به امید روزی هستم که باز هم در قامت ملی پوشا درخششت رو ببینم و افتخارات فردی که در کنار موفقیت های تیمی کسب خواهی کرد؛ و به امید روزی که باز هم در لباس تیمی ببینمت که خیلی از حس های خوب دنیا رو بهم هدیه داد.....

/ 0 نظر / 2 بازدید