خط خطیِ 100م، در باب انسان های معمولی

واسه گفتن از آدمای معمولی لازم نیس راه دور برم و زیاد بگردم؛ بهترین نمونه ش همین جاس = خودم

هرجوری حساب کنی من یه آدم معمولی ام. از قد و هیکل و قیافه م بگیر تا کاراکتر شخصیتیم و اوضاع خونوادگیم و سطح فهم و شعورم و IQم و ..... الی آخر!

خب

اصلاً راجع به یه آدم معمولی چی میشه گفت؟!

شاید هیچی، جز اینکه بود و نبود ما آدمای این تیپی در جامعه هیچ تأثیر قابل توجهی نداره.

این عادی و نرمال بودن با اینکه گاهی واقعاً حال به هم زنه و روی اعصابمه، ولی اغلب باعث یه آرامش روتینه که البته به خودی خود چیزی ازین آرامش نمی فهمم! فقط وقتی می فهممش که به نوعی اون روال عادی برای مدتی به هم می خوره.

ریسک کردن، تصمیمای خرکی گرفتن، کارای اعجاب انگیز انجام دادن... اینا واسه من مثل مکمل های غذایی می مونن که گاهی، فقط گاهی اگه حس کنم دیگه داره حالم از همه چی به هم می خوره ممکنه سمتشون برم.به ندرت هم ممکنه پیش بیاد یه تصمیم خرکی بگیرم که شاید آینده و زندگیمو زیر و رو کنه، مثل کار احمقانه ای که موقع انتخاب رشته ی دانشگاه کردم و بعد از اعلام نتایج -و حتی تا یکی دو ترم اول- هیچ حال خودمو نمی فهمیدم!!! هرچند که چیزی دور از علایقم نبود، ولی از انتظارات بقیه -و یه کوچولو خودم- خیلی دور بود!

یه وقتا هم توهم خود خاص بینی بهم دست میده!

مثلاً وقتی سر یه کلاسی استاد گفت که استعداد خاصی در اون زمینه ی خاص دارم، یا مثلاً همین وقتایی که عین بُز می شینم فوتبال و والیبال و ... می بینم و از عکس العملای بقیه این توهم بهم دست میده که شاید یه جورایی عجیبم! یا وقتی پشت میز پینگ-پنگ وامیستم، یا حتی همین وقتایی که سعی می کنم یه سر و شکلی به نوشته هام بدم که بشه اسمشو گذاشت رمان، یا ... اما همه ی این توهما وقتی یه نگاه درست و حسابی دور و برم میندازم و 1001 نفرو مثل خودم و مستعدتر از خودم می بینم از بین میره. اصلاً حرفم سر استعداد داشتن یا نداشتن نیست، ولی صرفاً توانایی انجام یه کارایی -البته اگه مطمئن شم که واقعاً می تونم- دلیل بر هیچ خاص بودنی نیست.

بسه دیگه، بیشتر از این چیزی واسه گفتن نیست.

1هفته س مریضم، دلم لَک زده واسه غذاهای غیر بهداشتی و سرطان زا! همین 5شنبه بالاخره به خودم جرأت دادم و بستنی خوردم، متعاقباً چوبش هم خوردم! چوب بستنی رو نه ها!!! آهان، فهمیدی دیگه خودت ایشالا! البته بستنی جون که شامل اون موارد نیست، ولی خوب نبود برامناراحت

فعلاًبای بای

 

*آهنگم می خونه یا نه؟! واسه خودم با فایرفاکس نمی خونه، ولی با اکسپلورر می خونهمتفکر

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غريبه

خو به نظرم همه آدم ها معمولين اما خاصن [خرخون]

غريبه

يا... :|

غريبه

يا... :|

رزهای نقره ای

معمولی بودن یه دله، کشیدن نقاشی هیچ وقت خاص نکردتم :) همیشه ناخاص بودم :)

غريبه

يا... :|

غريبه

يا .... :|

غريبه

يا... :|

غريبه

يا... :|

غريبه

يا.... :|

غريبه

پاشو برو بنو يـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس :|